Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna
Data dodania: 17.09.2010 | Aktualizacja: 17.09.2010, 00:00:00

Zaświadczenia o przynależności do Izby Architektów

Przypominamy, że od dnia 01 stycznia 2010 roku każdy członek Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej ma możliwość wygenerowania sobie i wydrukowania zaświadczenia o przynależności do Izby Architektów samodzielnie.

W tym celu należy postępować wg poniższych kroków:

  1. Rejestrujemy się na stronie Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej, klikając przycisk zaloguj w lewym górnym rogu ekranu, następnie przycisk kliknij tutaj, aby się zalogować (lub klikamy w link: rejestracja)
  2. Wypełniamy formularz rejestracyjny, wpisując dane dokładnie wg instrukcji. Następnie klikamy zapisz.
  3. Jeśli wszystkie dane wprowadzono poprawnie, zostanie utworzone osobiste konto na stronie Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej. Od tej pory w celu wygenerowania zaświadczenia, należy powrócić na stronę logowania, następnie zalogować się podając numer przynależności do Izby w postaci KP-XXXX oraz wpisując ustalone podczas rejestracji hasło, po czym wygenerować zaświadczenie.

Każde otrzymane w ten sposób zaświadczenie jest oryginałem, podpisanym za pomocą podpisu elektronicznego.
Organy administracji architektoniczno-budowlanej i nadzoru budowlanego w całym kraju zostały poinformowane o nowej formie zaświadczeń i będę je respektować.

Katarzyna Ludwicka
Biuro KPOIA