Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna

Lista czynnych członków Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP

Lp. nr Sortuj wg tej kolumny Uprawnienia * Imię Nazwisko Miejscowość
1.KP-0003NPBożenaWawrzkowiczBydgoszcz
2.KP-0007NPMariaJankowska-OlbratowskaBydgoszcz
3.KP-0008NPZenonNowackiBydgoszcz
4.KP-0010NPKrzysztofAndrzejewskiBydgoszcz
5.KP-0013NPGrzegorzJaworskiBydgoszcz
6.KP-0014NPAdamJagłaGrudziądz
7.KP-0015NPJaninaCzechowska-WójcikGrudziądz
8.KP-0016NPTadeuszKrepskiGrudziądz
9.KP-0021NPWłodzimierzWitwickiWłocławek
10.KP-0027NPJolantaDomżałToruń
11.KP-0029NPEdwardJankowskiPłonkówko gm. Rojewo
12.KP-0033NPMichałMianowskiBydgoszcz
13.KP-0034NPDanutaKaczmarekBydgoszcz
14.KP-0035NPCezaryOwczarekToruń
15.KP-0037NPKrzysztofŁukanowskiBydgoszcz
16.KP-0038NPMałgorzataŚwistowskaBydgoszcz
17.KP-0039NPMarekGroszGrudziądz
18.KP-0041NPJolantaStańczakWłocławek
19.KP-0043NPPrzemysławDudziukToruń
20.KP-0044NPPiotrDąbrowskiToruń
21.KP-0045NPWiesławaMałolepsza-RadzikSławno
22.KP-0047NPAdamKołodziejToruń
23.KP-0050NPMariaTatarzyckaToruń
24.KP-0053NPAnnaSzulcToruń
25.KP-0054NPAnnaRembowicz-DziekciowskaBydgoszcz
26.KP-0057NPLudmiłaMagdańskaBydgoszcz
27.KP-0059NPAlinaLipowicz-BudzyńskaSmolec
28.KP-0064NPAndrzejMygaNiemcz
29.KP-0067NPElżbietaSudoł-CzubajBydgoszcz
30.KP-0069NPJanTamulewiczBydgoszcz
31.KP-0071NPRomanRomanowiczBydgoszcz
32.KP-0075NPLeszekTruchelToruń
33.KP-0076NPMichałŁukowskiŻołędowo
34.KP-0077NPMałgorzataSchmidtBydgoszcz
35.KP-0078NPMariuszJanikBydgoszcz
36.KP-0079NPMarinaGrzybekBydgoszcz
37.KP-0082NPEwaPasońBydgoszcz
38.KP-0085NPZdzisławAmbrożekBydgoszcz
39.KP-0086NPJuliuszDowgwiłłowicz-NowickiBydgoszcz
40.KP-0090NPJacekSzczutkowskiBydgoszcz
41.KP-0091NPPiotrNasiadekBydgoszcz
42.KP-0092NPAleksandraGraczykBydgoszcz
43.KP-0094NPPiotrKoziejToruń
44.KP-0096NPMaciej MarcinMarkowskiWłocławek
45.KP-0099NPAdamWincekToruń
46.KP-0101NPJolantaCzyżowiczBydgoszcz
47.KP-0102NPKrzysztofZakrzewskiBrodnica
48.KP-0104NPDorotaRubik-SałacińskaInowrocław
49.KP-0105NPGrażynaCzarczyńska-KajaBydgoszcz
50.KP-0107NPWojciechKwiatkowskiBydgoszcz
51.KP-0108NPIwona MariaZyman-FrydryszekBydgoszcz
52.KP-0110NPMałgorzataKulejewskaBydgoszcz
53.KP-0112NP,NKJoannaGołataBydgoszcz
54.KP-0113NPZbigniewRudólffToruń
55.KP-0114NPAgnieszkaMikielskaBydgoszcz
56.KP-0115NPJanuszMikielskiBydgoszcz
57.KP-0122NPJanuszPulikowskiKcynia
58.KP-0124NPMarekRudnickiToruń
59.KP-0126NPElżbietaAndrzejewskaBydgoszcz
60.KP-0129NPPiotrKołodziejukToruń
61.KP-0130NPMałgorzataRaczyńskaToruń
62.KP-0131NPAnnaPawlicka-ZabojszczBydgoszcz
63.KP-0132NPZofiaWernerowska-FrąckiewiczBydgoszcz
64.KP-0136NPErnestEssuman-MensahBiałe Błota
65.KP-0137NPMariaAndrzejewska-SloseckaBydgoszcz
66.KP-0139NPElżbietaGrochockaToruń
67.KP-0140NPMałgorzataBoińskaŻołędowo gm. Osielsko
68.KP-0141NPJacekWiśniewskiBydgoszcz
69.KP-0142NPGrażynaKonarskaCiechocinek
70.KP-0143NPTomaszCzajkaGrudziądz
71.KP-0144NPAnnaDekarczyk-CzajkaGrudziądz
72.KP-0145NPAndrzejŁozińskiToruń
73.KP-0147NPJacekGalickiWłocławek
74.KP-0148NPPiotrLewińskiBydgoszcz
75.KP-0149NPJacekWaraczewskiBydgoszcz
76.KP-0152NPZbigniewWłodkowskiNiemcz gm. Osielsko
77.KP-0153NPAnnaCetnerNowa Wieś gm. Włocławek
78.KP-0155NPPiotrKlecanToruń
79.KP-0157NPJakubCzłonkowskiToruń
80.KP-0162NPIrenaKladzińska- WituskaBydgoszcz
81.KP-0167NPBogusławStroszejnWłocławek
82.KP-0169NPMariuszMichalskiWłocławek
83.KP-0171NPPawełŁukowiczBydgoszcz
84.KP-0172NPTomaszTańskiBydgoszcz
85.KP-0173NPMariuszRutzWarszawa
86.KP-0175NPJacekMurawskiZłotoria gm. Lubicz
87.KP-0176NPAlicjaKamieniarzBydgoszcz
88.KP-0177NPTadeuszŚliwińskiCiechocinek
89.KP-0178NPMariaIngielewiczWłocławek
90.KP-0185NPTomaszPorębnyGrudziądz
91.KP-0186NPAnitaGliwaToruń
92.KP-0189NPMałgorzataAdamskaToruń
93.KP-0190NPAnnaRudólffToruń
94.KP-0193NPSławomirRybackiBydgoszcz
95.KP-0196NPIzabelaZwolickaGrudziądz
96.KP-0197NPBartoszKamińskiBydgoszcz
97.KP-0199NPMagdalenaRuczkowskaToruń
98.KP-0201NPMałgorzataNowakBydgoszcz
99.KP-0204NPAleksander FilipFurmanekToruń
100.KP-0208NPMonikaHahnBydgoszcz
101.KP-0210NPBartłomiejBąbińskiWłocławek
102.KP-0211NPSylwiaKołodziejukToruń
103.KP-0213NPMałgorzataWdowiak-DrozdBydgoszcz
104.KP-0214NPKrzysztofFaleńczykBydgoszcz
105.KP-0215NPAgataTomaszewskaBydgoszcz
106.KP-0218NPBognaMarkowskaWłocławek
107.KP-0219NPJacekOtapowiczBydgoszcz
108.KP-0222NPJoannaSollichBydgoszcz
109.KP-0223NPMarekRyczekToruń
110.KP-0225NPSławomirChazbijewiczBydgoszcz
111.KP-0226NPAgataKołodzińskaToruń
112.KP-0227NPMaciejKurasToruń
113.KP-0228NPMaciejKodzikBydgoszcz
114.KP-0229NPKatarzynaPaszkiewiczŚlesin
115.KP-0233NPArthurMletzakToruń
116.KP-0235NPAnna KatarzynaŁanieckaGrudziądz
117.KP-0236NPKatarzynaGlamowskaBydgoszcz
118.KP-0239NPJoannaAdamskaLubraniec
119.KP-0241NPKarolinaAdamczykNiemcz
120.KP-0242NPJustynaŁomaszewiczBydgoszcz
121.KP-0243NPPiotrBrzezińskiŻnin
122.KP-0244NPJolantaBudzichowskaToruń
123.KP-0245NPMikołajOstapiukWłocławek
124.KP-0246NPPawełPietrzakToruń
125.KP-0247NPPiotrBartkowiakBydgoszcz
126.KP-0250NPBeataSmagaBrodnica
127.KP-0251NPRafałBaldToruń, Bydgoszcz
128.KP-0254NPJacekGawrońskiToruń
129.KP-0255NPKrzysztofKaniewskiCiechocinek
130.KP-0257NPMichałRadwańskiToruń
131.KP-0258NPŁukaszIdziakToruń
132.KP-0260NPDorotaCzarnołucka-KrzemińskaGolub-Dobrzyń
133.KP-0261NPNinaCzubaj-JerzyńskaBydgoszcz
134.KP-0262NPAdamRudzińskiToruń
135.KP-0263NPMarcinDąbrowskiToruń
136.KP-0264NPMichałJagłaGrudziądz
137.KP-0266NPDorotaWiśniewskaGolub-Dobrzyń
138.KP-0267NPArturMaciejewskiBydgoszcz
139.KP-0268NPKrzysztofŻurowskiAleksandrów Kujawski
140.KP-0269NPSylwiaJankowskaBydgoszcz
141.KP-0270NPTomasz PiotrJankowskiWłocławek
142.KP-0271NPKatarzynaŚwist-GrodowskaBydgoszcz
143.KP-0272NPPiotrRommelBydgoszcz
144.KP-0273NPMichałKulczyńskiBydgoszcz
145.KP-0274NPRafałMysiakToruń
146.KP-0275NPDanielaOwedyk-IdziakToruń
147.KP-0276NPWojciechKapkaGrudziądz
148.KP-0278NPŁukaszPisarekBydgoszcz
149.KP-0279NPAnnaPikułaBydgoszcz
150.KP-0281NPPiotrSobocińskiToruń
151.KP-0282NPJanuszBałabańskiInowrocław
152.KP-0283NPIzabelaMłodzikowska-GillBydgoszcz
153.KP-0284NPPawełSkóraBydgoszcz
154.KP-0285NPMartaBejenka-ReszkaBydgoszcz
155.KP-0286NPSławomirBieńkowskiWłocławek
156.KP-0287NPPiotrPujanToruń
157.KP-0288NPJoannaTadychBydgoszcz
158.KP-0290NPMarcinNowickiKoronowo
159.KP-0291NPSzczepanSłuszkiewiczToruń
160.KP-0292NPBeataPiaskowskaBydgoszcz
161.KP-0293NPJoannaLipskaToruń
162.KP-0294NPArturBorkowiczToruń
163.KP-0295NPRadosławGłowackiGrudziądz
164.KP-0296NPMałgorzataHenke-LewandowskaBydgoszcz
165.KP-0297NPPaulinaSądejSkłudzewo
166.KP-0298NPMarcinGawłowskiSkępe
167.KP-0299NPAnitaBarnaśBydgoszcz
168.KP-0300NP,NKEmiliaKűhn-ZakurzewskaBydgoszcz
169.KP-0301NP,NKAmabelaDyllaToruń
170.KP-0302NPMonikaTyc-LewandowskaBydgoszcz
171.KP-0303NPMarcinMłynarczykOsiek nad Wisłą
172.KP-0304NPMarikaSupersonKoronowo
173.KP-0305NP,NKMonikaWilbrandtBiałe
174.KP-0306NPMonikaKnut-PuchowskaŚliwice
175.KP-0307NP,NKAdriannaTyrakowskaBydgoszcz
176.KP-0309NPAleksandraKubisiakToruń
177.KP-0310NPMagdalenaMatuszewskaBydgoszcz
178.KP-0311NPTomaszDerezińskiGąsawa
179.KP-0312NPZbigniewRąbalskiBydgoszcz
180.KP-0313NPAnnaStasiakToruń
181.KP-0314NPSławomirPolakŚwiecie
182.KP-0315NP,NKBeataDrużkowskaZłotniki Kujawskie
183.KP-0316NPMonikaKulczyk-AdamskaBydgoszcz
184.KP-0318NPAleksandraBurytaBydgoszcz
185.KP-0319NPDominikSkąpskiBydgoszcz
186.KP-0320NP,NKBartoszGroszGrudziądz
187.KP-0321NPMarekMischkerDrzycim
188.KP-0322NP,NKKamilJasikBydgoszcz
189.KP-0323NPPiotrNowickiOsówiec
190.KP-0324NP,NKŁukaszGąsiorowskiNakło Nad Notecią
191.KP-0325NPArturBaranowskiWłocławek
192.KP-0326NPPawełGoniaBydgoszcz
193.KP-0327NPMagdalenaRatajOlesno
194.KP-0328NPAleksandra AnnaWełnaBydgoszcz
195.KP-0330NPKatarzynaLebieckaBydgoszcz
196.KP-0332NPAnnaMatosekToruń
197.KP-0333NPKatarzynaMałkiewiczBydgoszcz
198.KP-0334NPMarcelinaPończochaBydgoszcz
199.KP-0335NPAgnieszkaBitowtBydgoszcz
200.KP-0336NPMałgorzataChylińskaWłocławek
201.KP-0337NPAgnieszkaPopkowskaDąbrowa Chełmińska
202.KP-0338NPKatarzynaKempa-WawrzonkoskaBydgoszcz
203.KP-0340NPKatarzynaKalkowskaToruń
204.KP-0341NP,NKAdrianGrzegorczykŻnin
205.KP-0342NPEwelinaLiberackaBydgoszcz
206.KP-0343NPPiotrKamińskiToruń
207.KP-0344NPKatarzynaDanielewskaPiotrków Kujawski
208.KP-0345NPMartaWdowiak-JendrzejczakNakło nad Notecią
209.KP-0346NPEwelinaAptacyToruń
210.KP-0348NP,NKPatrycjaDrohomireckaKarbowo
211.KP-0349NPEwa DagnyJasińskaBydgoszcz
212.KP-0350NP,NKWojciech PiotrBromboszczInowrocław
213.KP-0351NPŁukaszRosiakSienno
214.KP-0352NPJakub MikołajKajdaszBydgoszcz
215.KP-0353NPPiotrTabaszewskiBydgoszcz
216.KP-0354NP,NKDaniel RafałFurmańczykBydgoszcz
217.KP-0355NPDanielBiałkaOsielsko
218.KP-0356NPMichał GrzegorzŚwięciakGrudziądz
219.KP-0357NPKingaMoraczewskaTuchola
220.KP-0358NPAgataZielińskaZłotniki Kujawskie
221.KP-0359NP,NKTomaszMikrutToruń
222.KP-0360NPTomaszCzłonkowskiToruń
223.KP-0361NPLucynaSwiniarskaBydgoszcz
224.KP-0362NPJolantaKowalskaGolub-Dobrzyń
225.KP-0363NPJuliaDybowskaToruń
226.KP-0364NP,NKEwaZłotopolskaBrodnica
227.KP-0365NPAnna MariaPólkowskaBydgoszcz
228.KP-0366NPBarbaraCzarneckaToruń
229.KP-0367NP,NKKinga MariaBujnowskaOsielsko
230.KP-0368NPPaweł AdrianKlamannToruń
231.KP-0369NPDariaRogalaBrzoza
232.KP-0370NPPaweł PiotrIglińskiBrzozówka
233.KP-0371NPNatalia AnnaŁoś-MorgaśBydgoszcz
234.KP-0372NPNatalia BarbaraWarmbierLubiewo
235.KP-0373NPZuzanna EwaMałkowskaOsielsko
236.KP-0374NP,NKRafał KrzysztofKozłowskiBydgoszcz
237.KP-0375NPMariusz FlorianJaworskiBydgoszcz
238.KP-0376NPStefanZielińskiToruń
239.KP-0377NPMarta MagdalenaKowalewskaBydgoszcz
240.KP-0378NPMagdalenaZasławskaToruń
241.KP-0379NPŁukasz AndrzejTrzosekKoronowo
242.KP-0380NPNatalia OktawiaTaczkowskaNakło nad Notecią
243.KP-0381NPJoanna KarolinaCzerniakiewiczBydgoszcz
244.KP-0382NPJustynaRakBydgoszcz
245.KP-0384NP,NKJoanna DorotaHommaBydgoszcz
246.KP-0385OPGrzegorzMaćkowiakKruszyn
247.KP-0386NPJoanna KatarzynaChróśniakMokre
248.KP-0387NPAnna MariaTrzeciakToruń
249.KP-0388NPMichał AndrzejSolarczykOsielsko
250.KP-0389NPPatrycja DorotaCetnarowskaBydgoszcz
251.KP-0390NPAlicja AnnaKubickaParis
252.KP-0391NPMateusz LudwikZacharkoŻnin
253.KP-0392NPAnna MartaSzymańska-CabałaBydgoszcz
254.KP-0393NPMałgorzataKolenda-KabzińskaBydgoszcz
255.KP-0394NPMonikaMakowskaToruń, Golub-Dobrzyń
256.KP-0395NPKinga JolantaBacławskaToruń

*) Objaśnienie skrótów:

  • NP - uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OP - uprawnienia budowlane do projektowania ograniczone w specjalności architektonicznej
  • NK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi ograniczone w specjalności architektonicznej