Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna

Lista czynnych członków Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP

Lp. nr Uprawnienia * Imię Nazwisko Sortuj wg tej kolumny Miejscowość
1.KP-0241NPKarolinaAdamczykNiemcz
2.KP-0239NPJoannaAdamskaLubraniec
3.KP-0189NPMałgorzataAdamskaToruń
4.KP-0085NPZdzisławAmbrożekBydgoszcz
5.KP-0126NPElżbietaAndrzejewskaBydgoszcz
6.KP-0137NPMariaAndrzejewska-SloseckaBydgoszcz
7.KP-0010NPKrzysztofAndrzejewskiBydgoszcz
8.KP-0346NPEwelinaAptacyToruń
9.KP-0395NPKinga JolantaBacławskaToruń
10.KP-0251NPRafałBaldToruń, Bydgoszcz
11.KP-0282NPJanuszBałabańskiInowrocław
12.KP-0325NPArturBaranowskiWłocławek
13.KP-0299NPAnitaBarnaśBydgoszcz
14.KP-0247NPPiotrBartkowiakBydgoszcz
15.KP-0210NPBartłomiejBąbińskiWłocławek
16.KP-0285NPMartaBejenka-ReszkaBydgoszcz
17.KP-0355NPDanielBiałkaOsielsko
18.KP-0286NPSławomirBieńkowskiWłocławek
19.KP-0335NPAgnieszkaBitowtBydgoszcz
20.KP-0140NPMałgorzataBoińskaŻołędowo gm. Osielsko
21.KP-0294NPArturBorkowiczToruń
22.KP-0350NP,NKWojciech PiotrBromboszczInowrocław
23.KP-0243NPPiotrBrzezińskiŻnin
24.KP-0244NPJolantaBudzichowskaToruń
25.KP-0367NP,NKKinga MariaBujnowskaOsielsko
26.KP-0318NPAleksandraBurytaBydgoszcz
27.KP-0389NPPatrycja DorotaCetnarowskaBydgoszcz
28.KP-0153NPAnnaCetnerNowa Wieś gm. Włocławek
29.KP-0225NPSławomirChazbijewiczBydgoszcz
30.KP-0386NPJoanna KatarzynaChróśniakMokre
31.KP-0336NPMałgorzataChylińskaWłocławek
32.KP-0143NPTomaszCzajkaGrudziądz
33.KP-0105NPGrażynaCzarczyńska-KajaBydgoszcz
34.KP-0366NPBarbaraCzarneckaToruń
35.KP-0260NPDorotaCzarnołucka-KrzemińskaGolub-Dobrzyń
36.KP-0015NPJaninaCzechowska-WójcikGrudziądz
37.KP-0381NPJoanna KarolinaCzerniakiewiczBydgoszcz
38.KP-0157NPJakubCzłonkowskiToruń
39.KP-0360NPTomaszCzłonkowskiToruń
40.KP-0261NPNinaCzubaj-JerzyńskaBydgoszcz
41.KP-0101NPJolantaCzyżowiczBydgoszcz
42.KP-0344NPKatarzynaDanielewskaPiotrków Kujawski
43.KP-0044NPPiotrDąbrowskiToruń
44.KP-0263NPMarcinDąbrowskiToruń
45.KP-0144NPAnnaDekarczyk-CzajkaGrudziądz
46.KP-0311NPTomaszDerezińskiGąsawa
47.KP-0027NPJolantaDomżałToruń
48.KP-0086NPJuliuszDowgwiłłowicz-NowickiBydgoszcz
49.KP-0348NP,NKPatrycjaDrohomireckaKarbowo
50.KP-0315NP,NKBeataDrużkowskaZłotniki Kujawskie
51.KP-0043NPPrzemysławDudziukToruń
52.KP-0363NPJuliaDybowskaToruń
53.KP-0301NP,NKAmabelaDyllaToruń
54.KP-0136NPErnestEssuman-MensahBiałe Błota
55.KP-0214NPKrzysztofFaleńczykBydgoszcz
56.KP-0204NPAleksander FilipFurmanekToruń
57.KP-0354NP,NKDaniel RafałFurmańczykBydgoszcz
58.KP-0147NPJacekGalickiWłocławek
59.KP-0298NPMarcinGawłowskiSkępe
60.KP-0254NPJacekGawrońskiToruń
61.KP-0324NP,NKŁukaszGąsiorowskiNakło Nad Notecią
62.KP-0236NPKatarzynaGlamowskaBydgoszcz
63.KP-0186NPAnitaGliwaToruń
64.KP-0295NPRadosławGłowackiGrudziądz
65.KP-0112NP,NKJoannaGołataBydgoszcz
66.KP-0326NPPawełGoniaBydgoszcz
67.KP-0092NPAleksandraGraczykBydgoszcz
68.KP-0139NPElżbietaGrochockaToruń
69.KP-0039NPMarekGroszGrudziądz
70.KP-0320NP,NKBartoszGroszGrudziądz
71.KP-0341NP,NKAdrianGrzegorczykŻnin
72.KP-0079NPMarinaGrzybekBydgoszcz
73.KP-0208NPMonikaHahnBydgoszcz
74.KP-0296NPMałgorzataHenke-LewandowskaBydgoszcz
75.KP-0384NP,NKJoanna DorotaHommaBydgoszcz
76.KP-0258NPŁukaszIdziakToruń
77.KP-0370NPPaweł PiotrIglińskiBrzozówka
78.KP-0178NPMariaIngielewiczWłocławek
79.KP-0014NPAdamJagłaGrudziądz
80.KP-0264NPMichałJagłaGrudziądz
81.KP-0078NPMariuszJanikBydgoszcz
82.KP-0269NPSylwiaJankowskaBydgoszcz
83.KP-0007NPMariaJankowska-OlbratowskaBydgoszcz
84.KP-0029NPEdwardJankowskiPłonkówko gm. Rojewo
85.KP-0270NPTomasz PiotrJankowskiWłocławek
86.KP-0322NP,NKKamilJasikBydgoszcz
87.KP-0349NPEwa DagnyJasińskaBydgoszcz
88.KP-0013NPGrzegorzJaworskiBydgoszcz
89.KP-0375NPMariusz FlorianJaworskiBydgoszcz
90.KP-0034NPDanutaKaczmarekBydgoszcz
91.KP-0352NPJakub MikołajKajdaszBydgoszcz
92.KP-0340NPKatarzynaKalkowskaToruń
93.KP-0176NPAlicjaKamieniarzBydgoszcz
94.KP-0197NPBartoszKamińskiBydgoszcz
95.KP-0343NPPiotrKamińskiToruń
96.KP-0255NPKrzysztofKaniewskiCiechocinek
97.KP-0276NPWojciechKapkaGrudziądz
98.KP-0338NPKatarzynaKempa-WawrzonkoskaBydgoszcz
99.KP-0162NPIrenaKladzińska- WituskaBydgoszcz
100.KP-0368NPPaweł AdrianKlamannToruń
101.KP-0155NPPiotrKlecanToruń
102.KP-0306NPMonikaKnut-PuchowskaŚliwice
103.KP-0228NPMaciejKodzikBydgoszcz
104.KP-0393NPMałgorzataKolenda-KabzińskaBydgoszcz
105.KP-0047NPAdamKołodziejToruń
106.KP-0129NPPiotrKołodziejukToruń
107.KP-0211NPSylwiaKołodziejukToruń
108.KP-0226NPAgataKołodzińskaToruń
109.KP-0142NPGrażynaKonarskaCiechocinek
110.KP-0377NPMarta MagdalenaKowalewskaBydgoszcz
111.KP-0362NPJolantaKowalskaGolub-Dobrzyń
112.KP-0094NPPiotrKoziejToruń
113.KP-0374NP,NKRafał KrzysztofKozłowskiBydgoszcz
114.KP-0016NPTadeuszKrepskiGrudziądz
115.KP-0390NPAlicja AnnaKubickaParis
116.KP-0309NPAleksandraKubisiakToruń
117.KP-0300NP,NKEmiliaKűhn-ZakurzewskaBydgoszcz
118.KP-0316NPMonikaKulczyk-AdamskaBydgoszcz
119.KP-0273NPMichałKulczyńskiBydgoszcz
120.KP-0110NPMałgorzataKulejewskaBydgoszcz
121.KP-0227NPMaciejKurasToruń
122.KP-0107NPWojciechKwiatkowskiBydgoszcz
123.KP-0330NPKatarzynaLebieckaBydgoszcz
124.KP-0148NPPiotrLewińskiBydgoszcz
125.KP-0342NPEwelinaLiberackaBydgoszcz
126.KP-0059NPAlinaLipowicz-BudzyńskaSmolec
127.KP-0293NPJoannaLipskaToruń
128.KP-0235NPAnna KatarzynaŁanieckaGrudziądz
129.KP-0242NPJustynaŁomaszewiczBydgoszcz
130.KP-0371NPNatalia AnnaŁoś-MorgaśBydgoszcz
131.KP-0145NPAndrzejŁozińskiToruń
132.KP-0037NPKrzysztofŁukanowskiBydgoszcz
133.KP-0171NPPawełŁukowiczBydgoszcz
134.KP-0076NPMichałŁukowskiŻołędowo
135.KP-0267NPArturMaciejewskiBydgoszcz
136.KP-0385OPGrzegorzMaćkowiakKruszyn
137.KP-0057NPLudmiłaMagdańskaBydgoszcz
138.KP-0394NPMonikaMakowskaToruń, Golub-Dobrzyń
139.KP-0333NPKatarzynaMałkiewiczBydgoszcz
140.KP-0373NPZuzanna EwaMałkowskaOsielsko
141.KP-0045NPWiesławaMałolepsza-RadzikSławno
142.KP-0218NPBognaMarkowskaWłocławek
143.KP-0096NPMaciej MarcinMarkowskiWłocławek
144.KP-0332NPAnnaMatosekToruń
145.KP-0310NPMagdalenaMatuszewskaBydgoszcz
146.KP-0033NPMichałMianowskiBydgoszcz
147.KP-0169NPMariuszMichalskiWłocławek
148.KP-0114NPAgnieszkaMikielskaBydgoszcz
149.KP-0115NPJanuszMikielskiBydgoszcz
150.KP-0359NP,NKTomaszMikrutToruń
151.KP-0321NPMarekMischkerDrzycim
152.KP-0233NPArthurMletzakToruń
153.KP-0283NPIzabelaMłodzikowska-GillBydgoszcz
154.KP-0303NPMarcinMłynarczykOsiek nad Wisłą
155.KP-0357NPKingaMoraczewskaTuchola
156.KP-0175NPJacekMurawskiZłotoria gm. Lubicz
157.KP-0064NPAndrzejMygaNiemcz
158.KP-0274NPRafałMysiakToruń
159.KP-0091NPPiotrNasiadekBydgoszcz
160.KP-0008NPZenonNowackiBydgoszcz
161.KP-0201NPMałgorzataNowakBydgoszcz
162.KP-0290NPMarcinNowickiKoronowo
163.KP-0323NPPiotrNowickiOsówiec
164.KP-0245NPMikołajOstapiukWłocławek
165.KP-0219NPJacekOtapowiczBydgoszcz
166.KP-0035NPCezaryOwczarekToruń
167.KP-0275NPDanielaOwedyk-IdziakToruń
168.KP-0082NPEwaPasońBydgoszcz
169.KP-0229NPKatarzynaPaszkiewiczŚlesin
170.KP-0131NPAnnaPawlicka-ZabojszczBydgoszcz
171.KP-0292NPBeataPiaskowskaBydgoszcz
172.KP-0246NPPawełPietrzakToruń
173.KP-0279NPAnnaPikułaBydgoszcz
174.KP-0278NPŁukaszPisarekBydgoszcz
175.KP-0314NPSławomirPolakŚwiecie
176.KP-0334NPMarcelinaPończochaBydgoszcz
177.KP-0337NPAgnieszkaPopkowskaDąbrowa Chełmińska
178.KP-0185NPTomaszPorębnyGrudziądz
179.KP-0365NPAnna MariaPólkowskaBydgoszcz
180.KP-0287NPPiotrPujanToruń
181.KP-0122NPJanuszPulikowskiKcynia
182.KP-0130NPMałgorzataRaczyńskaToruń
183.KP-0257NPMichałRadwańskiToruń
184.KP-0382NPJustynaRakBydgoszcz
185.KP-0327NPMagdalenaRatajOlesno
186.KP-0312NPZbigniewRąbalskiBydgoszcz
187.KP-0054NPAnnaRembowicz-DziekciowskaBydgoszcz
188.KP-0369NPDariaRogalaBrzoza
189.KP-0071NPRomanRomanowiczBydgoszcz
190.KP-0272NPPiotrRommelBydgoszcz
191.KP-0351NPŁukaszRosiakSienno
192.KP-0104NPDorotaRubik-SałacińskaInowrocław
193.KP-0199NPMagdalenaRuczkowskaToruń
194.KP-0124NPMarekRudnickiToruń
195.KP-0190NPAnnaRudólffToruń
196.KP-0113NPZbigniewRudólffToruń
197.KP-0262NPAdamRudzińskiToruń
198.KP-0173NPMariuszRutzWarszawa
199.KP-0193NPSławomirRybackiBydgoszcz
200.KP-0223NPMarekRyczekToruń
201.KP-0297NPPaulinaSądejSkłudzewo
202.KP-0077NPMałgorzataSchmidtBydgoszcz
203.KP-0319NPDominikSkąpskiBydgoszcz
204.KP-0284NPPawełSkóraBydgoszcz
205.KP-0291NPSzczepanSłuszkiewiczToruń
206.KP-0250NPBeataSmagaBrodnica
207.KP-0281NPPiotrSobocińskiToruń
208.KP-0388NPMichał AndrzejSolarczykOsielsko
209.KP-0222NPJoannaSollichBydgoszcz
210.KP-0041NPJolantaStańczakWłocławek
211.KP-0313NPAnnaStasiakToruń
212.KP-0167NPBogusławStroszejnWłocławek
213.KP-0067NPElżbietaSudoł-CzubajBydgoszcz
214.KP-0304NPMarikaSupersonKoronowo
215.KP-0361NPLucynaSwiniarskaBydgoszcz
216.KP-0090NPJacekSzczutkowskiBydgoszcz
217.KP-0053NPAnnaSzulcToruń
218.KP-0392NPAnna MartaSzymańska-CabałaBydgoszcz
219.KP-0177NPTadeuszŚliwińskiCiechocinek
220.KP-0356NPMichał GrzegorzŚwięciakGrudziądz
221.KP-0271NPKatarzynaŚwist-GrodowskaBydgoszcz
222.KP-0038NPMałgorzataŚwistowskaBydgoszcz
223.KP-0353NPPiotrTabaszewskiBydgoszcz
224.KP-0380NPNatalia OktawiaTaczkowskaNakło nad Notecią
225.KP-0288NPJoannaTadychBydgoszcz
226.KP-0069NPJanTamulewiczBydgoszcz
227.KP-0172NPTomaszTańskiBydgoszcz
228.KP-0050NPMariaTatarzyckaToruń
229.KP-0215NPAgataTomaszewskaBydgoszcz
230.KP-0075NPLeszekTruchelToruń
231.KP-0387NPAnna MariaTrzeciakToruń
232.KP-0379NPŁukasz AndrzejTrzosekKoronowo
233.KP-0302NPMonikaTyc-LewandowskaBydgoszcz
234.KP-0307NP,NKAdriannaTyrakowskaBydgoszcz
235.KP-0149NPJacekWaraczewskiBydgoszcz
236.KP-0372NPNatalia BarbaraWarmbierLubiewo
237.KP-0003NPBożenaWawrzkowiczBydgoszcz
238.KP-0213NPMałgorzataWdowiak-DrozdBydgoszcz
239.KP-0345NPMartaWdowiak-JendrzejczakNakło nad Notecią
240.KP-0328NPAleksandra AnnaWełnaBydgoszcz
241.KP-0132NPZofiaWernerowska-FrąckiewiczBydgoszcz
242.KP-0305NP,NKMonikaWilbrandtBiałe
243.KP-0099NPAdamWincekToruń
244.KP-0266NPDorotaWiśniewskaGolub-Dobrzyń
245.KP-0141NPJacekWiśniewskiBydgoszcz
246.KP-0021NPWłodzimierzWitwickiWłocławek
247.KP-0152NPZbigniewWłodkowskiNiemcz gm. Osielsko
248.KP-0391NPMateusz LudwikZacharkoŻnin
249.KP-0102NPKrzysztofZakrzewskiBrodnica
250.KP-0378NPMagdalenaZasławskaToruń
251.KP-0358NPAgataZielińskaZłotniki Kujawskie
252.KP-0376NPStefanZielińskiToruń
253.KP-0364NP,NKEwaZłotopolskaBrodnica
254.KP-0196NPIzabelaZwolickaGrudziądz
255.KP-0108NPIwona MariaZyman-FrydryszekBydgoszcz
256.KP-0268NPKrzysztofŻurowskiAleksandrów Kujawski

*) Objaśnienie skrótów:

  • NP - uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OP - uprawnienia budowlane do projektowania ograniczone w specjalności architektonicznej
  • NK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi ograniczone w specjalności architektonicznej