Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna

Lista czynnych członków Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP

Lp. nr Uprawnienia * Imię Nazwisko Miejscowość Sortuj wg tej kolumny
1.KP-0268NPKrzysztofŻurowskiAleksandrów Kujawski
2.KP-0305NP,NKMonikaWilbrandtBiałe
3.KP-0136NPErnestEssuman-MensahBiałe Błota
4.KP-0250NPBeataSmagaBrodnica
5.KP-0102NPKrzysztofZakrzewskiBrodnica
6.KP-0364NP,NKEwaZłotopolskaBrodnica
7.KP-0369NPDariaRogalaBrzoza
8.KP-0370NPPaweł PiotrIglińskiBrzozówka
9.KP-0085NPZdzisławAmbrożekBydgoszcz
10.KP-0126NPElżbietaAndrzejewskaBydgoszcz
11.KP-0137NPMariaAndrzejewska-SloseckaBydgoszcz
12.KP-0010NPKrzysztofAndrzejewskiBydgoszcz
13.KP-0247NPPiotrBartkowiakBydgoszcz
14.KP-0225NPSławomirChazbijewiczBydgoszcz
15.KP-0105NPGrażynaCzarczyńska-KajaBydgoszcz
16.KP-0316NPMonikaKulczyk-AdamskaBydgoszcz
17.KP-0101NPJolantaCzyżowiczBydgoszcz
18.KP-0086NPJuliuszDowgwiłłowicz-NowickiBydgoszcz
19.KP-0214NPKrzysztofFaleńczykBydgoszcz
20.KP-0389NPPatrycja DorotaCetnarowskaBydgoszcz
21.KP-0236NPKatarzynaGlamowskaBydgoszcz
22.KP-0112NP,NKJoannaGołataBydgoszcz
23.KP-0333NPKatarzynaMałkiewiczBydgoszcz
24.KP-0092NPAleksandraGraczykBydgoszcz
25.KP-0300NP,NKEmiliaKűhn-ZakurzewskaBydgoszcz
26.KP-0079NPMarinaGrzybekBydgoszcz
27.KP-0208NPMonikaHahnBydgoszcz
28.KP-0078NPMariuszJanikBydgoszcz
29.KP-0007NPMariaJankowska-OlbratowskaBydgoszcz
30.KP-0393NPMałgorzataKolenda-KabzińskaBydgoszcz
31.KP-0013NPGrzegorzJaworskiBydgoszcz
32.KP-0384NP,NKJoanna DorotaHommaBydgoszcz
33.KP-0361NPLucynaSwiniarskaBydgoszcz
34.KP-0034NPDanutaKaczmarekBydgoszcz
35.KP-0176NPAlicjaKamieniarzBydgoszcz
36.KP-0197NPBartoszKamińskiBydgoszcz
37.KP-0292NPBeataPiaskowskaBydgoszcz
38.KP-0162NPIrenaKladzińska- WituskaBydgoszcz
39.KP-0228NPMaciejKodzikBydgoszcz
40.KP-0288NPJoannaTadychBydgoszcz
41.KP-0110NPMałgorzataKulejewskaBydgoszcz
42.KP-0107NPWojciechKwiatkowskiBydgoszcz
43.KP-0148NPPiotrLewińskiBydgoszcz
44.KP-0242NPJustynaŁomaszewiczBydgoszcz
45.KP-0037NPKrzysztofŁukanowskiBydgoszcz
46.KP-0171NPPawełŁukowiczBydgoszcz
47.KP-0057NPLudmiłaMagdańskaBydgoszcz
48.KP-0296NPMałgorzataHenke-LewandowskaBydgoszcz
49.KP-0033NPMichałMianowskiBydgoszcz
50.KP-0114NPAgnieszkaMikielskaBydgoszcz
51.KP-0115NPJanuszMikielskiBydgoszcz
52.KP-0091NPPiotrNasiadekBydgoszcz
53.KP-0008NPZenonNowackiBydgoszcz
54.KP-0201NPMałgorzataNowakBydgoszcz
55.KP-0219NPJacekOtapowiczBydgoszcz
56.KP-0082NPEwaPasońBydgoszcz
57.KP-0131NPAnnaPawlicka-ZabojszczBydgoszcz
58.KP-0328NPAleksandra AnnaWełnaBydgoszcz
59.KP-0054NPAnnaRembowicz-DziekciowskaBydgoszcz
60.KP-0071NPRomanRomanowiczBydgoszcz
61.KP-0342NPEwelinaLiberackaBydgoszcz
62.KP-0334NPMarcelinaPończochaBydgoszcz
63.KP-0193NPSławomirRybackiBydgoszcz
64.KP-0077NPMałgorzataSchmidtBydgoszcz
65.KP-0222NPJoannaSollichBydgoszcz
66.KP-0299NPAnitaBarnaśBydgoszcz
67.KP-0067NPElżbietaSudoł-CzubajBydgoszcz
68.KP-0172NPTomaszTańskiBydgoszcz
69.KP-0090NPJacekSzczutkowskiBydgoszcz
70.KP-0038NPMałgorzataŚwistowskaBydgoszcz
71.KP-0069NPJanTamulewiczBydgoszcz
72.KP-0215NPAgataTomaszewskaBydgoszcz
73.KP-0302NPMonikaTyc-LewandowskaBydgoszcz
74.KP-0285NPMartaBejenka-ReszkaBydgoszcz
75.KP-0381NPJoanna KarolinaCzerniakiewiczBydgoszcz
76.KP-0149NPJacekWaraczewskiBydgoszcz
77.KP-0003NPBożenaWawrzkowiczBydgoszcz
78.KP-0279NPAnnaPikułaBydgoszcz
79.KP-0213NPMałgorzataWdowiak-DrozdBydgoszcz
80.KP-0132NPZofiaWernerowska-FrąckiewiczBydgoszcz
81.KP-0141NPJacekWiśniewskiBydgoszcz
82.KP-0108NPIwona MariaZyman-FrydryszekBydgoszcz
83.KP-0261NPNinaCzubaj-JerzyńskaBydgoszcz
84.KP-0267NPArturMaciejewskiBydgoszcz
85.KP-0269NPSylwiaJankowskaBydgoszcz
86.KP-0271NPKatarzynaŚwist-GrodowskaBydgoszcz
87.KP-0272NPPiotrRommelBydgoszcz
88.KP-0273NPMichałKulczyńskiBydgoszcz
89.KP-0278NPŁukaszPisarekBydgoszcz
90.KP-0283NPIzabelaMłodzikowska-GillBydgoszcz
91.KP-0284NPPawełSkóraBydgoszcz
92.KP-0307NP,NKAdriannaTyrakowskaBydgoszcz
93.KP-0310NPMagdalenaMatuszewskaBydgoszcz
94.KP-0312NPZbigniewRąbalskiBydgoszcz
95.KP-0318NPAleksandraBurytaBydgoszcz
96.KP-0319NPDominikSkąpskiBydgoszcz
97.KP-0322NP,NKKamilJasikBydgoszcz
98.KP-0326NPPawełGoniaBydgoszcz
99.KP-0330NPKatarzynaLebieckaBydgoszcz
100.KP-0335NPAgnieszkaBitowtBydgoszcz
101.KP-0338NPKatarzynaKempa-WawrzonkoskaBydgoszcz
102.KP-0349NPEwa DagnyJasińskaBydgoszcz
103.KP-0352NPJakub MikołajKajdaszBydgoszcz
104.KP-0353NPPiotrTabaszewskiBydgoszcz
105.KP-0354NP,NKDaniel RafałFurmańczykBydgoszcz
106.KP-0365NPAnna MariaPólkowskaBydgoszcz
107.KP-0382NPJustynaRakBydgoszcz
108.KP-0392NPAnna MartaSzymańska-CabałaBydgoszcz
109.KP-0371NPNatalia AnnaŁoś-MorgaśBydgoszcz
110.KP-0374NP,NKRafał KrzysztofKozłowskiBydgoszcz
111.KP-0375NPMariusz FlorianJaworskiBydgoszcz
112.KP-0377NPMarta MagdalenaKowalewskaBydgoszcz
113.KP-0142NPGrażynaKonarskaCiechocinek
114.KP-0255NPKrzysztofKaniewskiCiechocinek
115.KP-0177NPTadeuszŚliwińskiCiechocinek
116.KP-0337NPAgnieszkaPopkowskaDąbrowa Chełmińska
117.KP-0321NPMarekMischkerDrzycim
118.KP-0311NPTomaszDerezińskiGąsawa
119.KP-0362NPJolantaKowalskaGolub-Dobrzyń
120.KP-0260NPDorotaCzarnołucka-KrzemińskaGolub-Dobrzyń
121.KP-0266NPDorotaWiśniewskaGolub-Dobrzyń
122.KP-0143NPTomaszCzajkaGrudziądz
123.KP-0015NPJaninaCzechowska-WójcikGrudziądz
124.KP-0144NPAnnaDekarczyk-CzajkaGrudziądz
125.KP-0039NPMarekGroszGrudziądz
126.KP-0014NPAdamJagłaGrudziądz
127.KP-0016NPTadeuszKrepskiGrudziądz
128.KP-0235NPAnna KatarzynaŁanieckaGrudziądz
129.KP-0185NPTomaszPorębnyGrudziądz
130.KP-0196NPIzabelaZwolickaGrudziądz
131.KP-0264NPMichałJagłaGrudziądz
132.KP-0276NPWojciechKapkaGrudziądz
133.KP-0295NPRadosławGłowackiGrudziądz
134.KP-0320NP,NKBartoszGroszGrudziądz
135.KP-0356NPMichał GrzegorzŚwięciakGrudziądz
136.KP-0104NPDorotaRubik-SałacińskaInowrocław
137.KP-0282NPJanuszBałabańskiInowrocław
138.KP-0350NP,NKWojciech PiotrBromboszczInowrocław
139.KP-0348NP,NKPatrycjaDrohomireckaKarbowo
140.KP-0122NPJanuszPulikowskiKcynia
141.KP-0290NPMarcinNowickiKoronowo
142.KP-0304NPMarikaSupersonKoronowo
143.KP-0379NPŁukasz AndrzejTrzosekKoronowo
144.KP-0385OPGrzegorzMaćkowiakKruszyn
145.KP-0372NPNatalia BarbaraWarmbierLubiewo
146.KP-0239NPJoannaAdamskaLubraniec
147.KP-0386NPJoanna KatarzynaChróśniakMokre
148.KP-0380NPNatalia OktawiaTaczkowskaNakło nad Notecią
149.KP-0324NP,NKŁukaszGąsiorowskiNakło Nad Notecią
150.KP-0345NPMartaWdowiak-JendrzejczakNakło nad Notecią
151.KP-0241NPKarolinaAdamczykNiemcz
152.KP-0064NPAndrzejMygaNiemcz
153.KP-0152NPZbigniewWłodkowskiNiemcz gm. Osielsko
154.KP-0153NPAnnaCetnerNowa Wieś gm. Włocławek
155.KP-0327NPMagdalenaRatajOlesno
156.KP-0303NPMarcinMłynarczykOsiek nad Wisłą
157.KP-0388NPMichał AndrzejSolarczykOsielsko
158.KP-0355NPDanielBiałkaOsielsko
159.KP-0367NP,NKKinga MariaBujnowskaOsielsko
160.KP-0373NPZuzanna EwaMałkowskaOsielsko
161.KP-0323NPPiotrNowickiOsówiec
162.KP-0390NPAlicja AnnaKubickaParis
163.KP-0344NPKatarzynaDanielewskaPiotrków Kujawski
164.KP-0029NPEdwardJankowskiPłonkówko gm. Rojewo
165.KP-0351NPŁukaszRosiakSienno
166.KP-0298NPMarcinGawłowskiSkępe
167.KP-0297NPPaulinaSądejSkłudzewo
168.KP-0045NPWiesławaMałolepsza-RadzikSławno
169.KP-0059NPAlinaLipowicz-BudzyńskaSmolec
170.KP-0229NPKatarzynaPaszkiewiczŚlesin
171.KP-0306NPMonikaKnut-PuchowskaŚliwice
172.KP-0314NPSławomirPolakŚwiecie
173.KP-0189NPMałgorzataAdamskaToruń
174.KP-0244NPJolantaBudzichowskaToruń
175.KP-0157NPJakubCzłonkowskiToruń
176.KP-0044NPPiotrDąbrowskiToruń
177.KP-0027NPJolantaDomżałToruń
178.KP-0043NPPrzemysławDudziukToruń
179.KP-0204NPAleksander FilipFurmanekToruń
180.KP-0274NPRafałMysiakToruń
181.KP-0287NPPiotrPujanToruń
182.KP-0139NPElżbietaGrochockaToruń
183.KP-0301NP,NKAmabelaDyllaToruń
184.KP-0293NPJoannaLipskaToruń
185.KP-0332NPAnnaMatosekToruń
186.KP-0155NPPiotrKlecanToruń
187.KP-0291NPSzczepanSłuszkiewiczToruń
188.KP-0047NPAdamKołodziejToruń
189.KP-0129NPPiotrKołodziejukToruń
190.KP-0211NPSylwiaKołodziejukToruń
191.KP-0226NPAgataKołodzińskaToruń
192.KP-0094NPPiotrKoziejToruń
193.KP-0227NPMaciejKurasToruń
194.KP-0145NPAndrzejŁozińskiToruń
195.KP-0233NPArthurMletzakToruń
196.KP-0294NPArturBorkowiczToruń
197.KP-0246NPPawełPietrzakToruń
198.KP-0130NPMałgorzataRaczyńskaToruń
199.KP-0199NPMagdalenaRuczkowskaToruń
200.KP-0124NPMarekRudnickiToruń
201.KP-0190NPAnnaRudólffToruń
202.KP-0113NPZbigniewRudólffToruń
203.KP-0223NPMarekRyczekToruń
204.KP-0359NP,NKTomaszMikrutToruń
205.KP-0340NPKatarzynaKalkowskaToruń
206.KP-0053NPAnnaSzulcToruń
207.KP-0050NPMariaTatarzyckaToruń
208.KP-0075NPLeszekTruchelToruń
209.KP-0035NPCezaryOwczarekToruń
210.KP-0099NPAdamWincekToruń
211.KP-0275NPDanielaOwedyk-IdziakToruń
212.KP-0254NPJacekGawrońskiToruń
213.KP-0257NPMichałRadwańskiToruń
214.KP-0258NPŁukaszIdziakToruń
215.KP-0262NPAdamRudzińskiToruń
216.KP-0263NPMarcinDąbrowskiToruń
217.KP-0281NPPiotrSobocińskiToruń
218.KP-0309NPAleksandraKubisiakToruń
219.KP-0313NPAnnaStasiakToruń
220.KP-0360NPTomaszCzłonkowskiToruń
221.KP-0343NPPiotrKamińskiToruń
222.KP-0346NPEwelinaAptacyToruń
223.KP-0186NPAnitaGliwaToruń
224.KP-0363NPJuliaDybowskaToruń
225.KP-0366NPBarbaraCzarneckaToruń
226.KP-0368NPPaweł AdrianKlamannToruń
227.KP-0387NPAnna MariaTrzeciakToruń
228.KP-0378NPMagdalenaZasławskaToruń
229.KP-0376NPStefanZielińskiToruń
230.KP-0395NPKinga JolantaBacławskaToruń
231.KP-0251NPRafałBaldToruń, Bydgoszcz
232.KP-0394NPMonikaMakowskaToruń, Golub-Dobrzyń
233.KP-0357NPKingaMoraczewskaTuchola
234.KP-0173NPMariuszRutzWarszawa
235.KP-0210NPBartłomiejBąbińskiWłocławek
236.KP-0286NPSławomirBieńkowskiWłocławek
237.KP-0147NPJacekGalickiWłocławek
238.KP-0178NPMariaIngielewiczWłocławek
239.KP-0218NPBognaMarkowskaWłocławek
240.KP-0096NPMaciej MarcinMarkowskiWłocławek
241.KP-0169NPMariuszMichalskiWłocławek
242.KP-0245NPMikołajOstapiukWłocławek
243.KP-0041NPJolantaStańczakWłocławek
244.KP-0270NPTomasz PiotrJankowskiWłocławek
245.KP-0021NPWłodzimierzWitwickiWłocławek
246.KP-0325NPArturBaranowskiWłocławek
247.KP-0336NPMałgorzataChylińskaWłocławek
248.KP-0167NPBogusławStroszejnWłocławek
249.KP-0315NP,NKBeataDrużkowskaZłotniki Kujawskie
250.KP-0358NPAgataZielińskaZłotniki Kujawskie
251.KP-0175NPJacekMurawskiZłotoria gm. Lubicz
252.KP-0391NPMateusz LudwikZacharkoŻnin
253.KP-0243NPPiotrBrzezińskiŻnin
254.KP-0341NP,NKAdrianGrzegorczykŻnin
255.KP-0076NPMichałŁukowskiŻołędowo
256.KP-0140NPMałgorzataBoińskaŻołędowo gm. Osielsko

*) Objaśnienie skrótów:

  • NP - uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OP - uprawnienia budowlane do projektowania ograniczone w specjalności architektonicznej
  • NK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi ograniczone w specjalności architektonicznej