Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna

Lista czynnych członków Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP

Lp. nr Uprawnienia * Imię Sortuj wg tej kolumny Nazwisko Miejscowość
1.KP-0014NPAdamJagłaGrudziądz
2.KP-0047NPAdamKołodziejToruń
3.KP-0099NPAdamWincekToruń
4.KP-0262NPAdamRudzińskiToruń
5.KP-0341NP,NKAdrianGrzegorczykŻnin
6.KP-0307NP,NKAdriannaTyrakowskaBydgoszcz
7.KP-0226NPAgataKołodzińskaToruń
8.KP-0215NPAgataTomaszewskaBydgoszcz
9.KP-0358NPAgataZielińskaZłotniki Kujawskie
10.KP-0114NPAgnieszkaMikielskaBydgoszcz
11.KP-0335NPAgnieszkaBitowtBydgoszcz
12.KP-0337NPAgnieszkaPopkowskaDąbrowa Chełmińska
13.KP-0204NPAleksander FilipFurmanekToruń
14.KP-0092NPAleksandraGraczykBydgoszcz
15.KP-0309NPAleksandraKubisiakToruń
16.KP-0318NPAleksandraBurytaBydgoszcz
17.KP-0328NPAleksandra AnnaWełnaBydgoszcz
18.KP-0176NPAlicjaKamieniarzBydgoszcz
19.KP-0390NPAlicja AnnaKubickaParis
20.KP-0059NPAlinaLipowicz-BudzyńskaSmolec
21.KP-0301NP,NKAmabelaDyllaToruń
22.KP-0145NPAndrzejŁozińskiToruń
23.KP-0064NPAndrzejMygaNiemcz
24.KP-0299NPAnitaBarnaśBydgoszcz
25.KP-0186NPAnitaGliwaToruń
26.KP-0153NPAnnaCetnerNowa Wieś gm. Włocławek
27.KP-0144NPAnnaDekarczyk-CzajkaGrudziądz
28.KP-0332NPAnnaMatosekToruń
29.KP-0131NPAnnaPawlicka-ZabojszczBydgoszcz
30.KP-0054NPAnnaRembowicz-DziekciowskaBydgoszcz
31.KP-0190NPAnnaRudólffToruń
32.KP-0053NPAnnaSzulcToruń
33.KP-0279NPAnnaPikułaBydgoszcz
34.KP-0313NPAnnaStasiakToruń
35.KP-0235NPAnna KatarzynaŁanieckaGrudziądz
36.KP-0365NPAnna MariaPólkowskaBydgoszcz
37.KP-0387NPAnna MariaTrzeciakToruń
38.KP-0392NPAnna MartaSzymańska-CabałaBydgoszcz
39.KP-0233NPArthurMletzakToruń
40.KP-0294NPArturBorkowiczToruń
41.KP-0267NPArturMaciejewskiBydgoszcz
42.KP-0325NPArturBaranowskiWłocławek
43.KP-0366NPBarbaraCzarneckaToruń
44.KP-0210NPBartłomiejBąbińskiWłocławek
45.KP-0197NPBartoszKamińskiBydgoszcz
46.KP-0320NP,NKBartoszGroszGrudziądz
47.KP-0292NPBeataPiaskowskaBydgoszcz
48.KP-0250NPBeataSmagaBrodnica
49.KP-0315NP,NKBeataDrużkowskaZłotniki Kujawskie
50.KP-0218NPBognaMarkowskaWłocławek
51.KP-0167NPBogusławStroszejnWłocławek
52.KP-0003NPBożenaWawrzkowiczBydgoszcz
53.KP-0035NPCezaryOwczarekToruń
54.KP-0355NPDanielBiałkaOsielsko
55.KP-0354NP,NKDaniel RafałFurmańczykBydgoszcz
56.KP-0275NPDanielaOwedyk-IdziakToruń
57.KP-0034NPDanutaKaczmarekBydgoszcz
58.KP-0369NPDariaRogalaBrzoza
59.KP-0319NPDominikSkąpskiBydgoszcz
60.KP-0260NPDorotaCzarnołucka-KrzemińskaGolub-Dobrzyń
61.KP-0266NPDorotaWiśniewskaGolub-Dobrzyń
62.KP-0104NPDorotaRubik-SałacińskaInowrocław
63.KP-0029NPEdwardJankowskiPłonkówko gm. Rojewo
64.KP-0126NPElżbietaAndrzejewskaBydgoszcz
65.KP-0139NPElżbietaGrochockaToruń
66.KP-0067NPElżbietaSudoł-CzubajBydgoszcz
67.KP-0300NP,NKEmiliaKűhn-ZakurzewskaBydgoszcz
68.KP-0136NPErnestEssuman-MensahBiałe Błota
69.KP-0082NPEwaPasońBydgoszcz
70.KP-0364NP,NKEwaZłotopolskaBrodnica
71.KP-0349NPEwa DagnyJasińskaBydgoszcz
72.KP-0342NPEwelinaLiberackaBydgoszcz
73.KP-0346NPEwelinaAptacyToruń
74.KP-0105NPGrażynaCzarczyńska-KajaBydgoszcz
75.KP-0142NPGrażynaKonarskaCiechocinek
76.KP-0013NPGrzegorzJaworskiBydgoszcz
77.KP-0385OPGrzegorzMaćkowiakKruszyn
78.KP-0162NPIrenaKladzińska- WituskaBydgoszcz
79.KP-0108NPIwona MariaZyman-FrydryszekBydgoszcz
80.KP-0196NPIzabelaZwolickaGrudziądz
81.KP-0283NPIzabelaMłodzikowska-GillBydgoszcz
82.KP-0147NPJacekGalickiWłocławek
83.KP-0175NPJacekMurawskiZłotoria gm. Lubicz
84.KP-0219NPJacekOtapowiczBydgoszcz
85.KP-0090NPJacekSzczutkowskiBydgoszcz
86.KP-0149NPJacekWaraczewskiBydgoszcz
87.KP-0141NPJacekWiśniewskiBydgoszcz
88.KP-0254NPJacekGawrońskiToruń
89.KP-0157NPJakubCzłonkowskiToruń
90.KP-0352NPJakub MikołajKajdaszBydgoszcz
91.KP-0069NPJanTamulewiczBydgoszcz
92.KP-0015NPJaninaCzechowska-WójcikGrudziądz
93.KP-0115NPJanuszMikielskiBydgoszcz
94.KP-0122NPJanuszPulikowskiKcynia
95.KP-0282NPJanuszBałabańskiInowrocław
96.KP-0239NPJoannaAdamskaLubraniec
97.KP-0112NP,NKJoannaGołataBydgoszcz
98.KP-0293NPJoannaLipskaToruń
99.KP-0288NPJoannaTadychBydgoszcz
100.KP-0222NPJoannaSollichBydgoszcz
101.KP-0384NP,NKJoanna DorotaHommaBydgoszcz
102.KP-0381NPJoanna KarolinaCzerniakiewiczBydgoszcz
103.KP-0386NPJoanna KatarzynaChróśniakMokre
104.KP-0362NPJolantaKowalskaGolub-Dobrzyń
105.KP-0244NPJolantaBudzichowskaToruń
106.KP-0101NPJolantaCzyżowiczBydgoszcz
107.KP-0027NPJolantaDomżałToruń
108.KP-0041NPJolantaStańczakWłocławek
109.KP-0363NPJuliaDybowskaToruń
110.KP-0086NPJuliuszDowgwiłłowicz-NowickiBydgoszcz
111.KP-0242NPJustynaŁomaszewiczBydgoszcz
112.KP-0382NPJustynaRakBydgoszcz
113.KP-0322NP,NKKamilJasikBydgoszcz
114.KP-0241NPKarolinaAdamczykNiemcz
115.KP-0236NPKatarzynaGlamowskaBydgoszcz
116.KP-0333NPKatarzynaMałkiewiczBydgoszcz
117.KP-0229NPKatarzynaPaszkiewiczŚlesin
118.KP-0340NPKatarzynaKalkowskaToruń
119.KP-0271NPKatarzynaŚwist-GrodowskaBydgoszcz
120.KP-0330NPKatarzynaLebieckaBydgoszcz
121.KP-0338NPKatarzynaKempa-WawrzonkoskaBydgoszcz
122.KP-0344NPKatarzynaDanielewskaPiotrków Kujawski
123.KP-0357NPKingaMoraczewskaTuchola
124.KP-0395NPKinga JolantaBacławskaToruń
125.KP-0367NP,NKKinga MariaBujnowskaOsielsko
126.KP-0010NPKrzysztofAndrzejewskiBydgoszcz
127.KP-0214NPKrzysztofFaleńczykBydgoszcz
128.KP-0037NPKrzysztofŁukanowskiBydgoszcz
129.KP-0102NPKrzysztofZakrzewskiBrodnica
130.KP-0255NPKrzysztofKaniewskiCiechocinek
131.KP-0268NPKrzysztofŻurowskiAleksandrów Kujawski
132.KP-0075NPLeszekTruchelToruń
133.KP-0361NPLucynaSwiniarskaBydgoszcz
134.KP-0057NPLudmiłaMagdańskaBydgoszcz
135.KP-0258NPŁukaszIdziakToruń
136.KP-0278NPŁukaszPisarekBydgoszcz
137.KP-0324NP,NKŁukaszGąsiorowskiNakło Nad Notecią
138.KP-0351NPŁukaszRosiakSienno
139.KP-0379NPŁukasz AndrzejTrzosekKoronowo
140.KP-0228NPMaciejKodzikBydgoszcz
141.KP-0227NPMaciejKurasToruń
142.KP-0096NPMaciej MarcinMarkowskiWłocławek
143.KP-0327NPMagdalenaRatajOlesno
144.KP-0199NPMagdalenaRuczkowskaToruń
145.KP-0310NPMagdalenaMatuszewskaBydgoszcz
146.KP-0378NPMagdalenaZasławskaToruń
147.KP-0189NPMałgorzataAdamskaToruń
148.KP-0140NPMałgorzataBoińskaŻołędowo gm. Osielsko
149.KP-0393NPMałgorzataKolenda-KabzińskaBydgoszcz
150.KP-0110NPMałgorzataKulejewskaBydgoszcz
151.KP-0296NPMałgorzataHenke-LewandowskaBydgoszcz
152.KP-0201NPMałgorzataNowakBydgoszcz
153.KP-0130NPMałgorzataRaczyńskaToruń
154.KP-0077NPMałgorzataSchmidtBydgoszcz
155.KP-0038NPMałgorzataŚwistowskaBydgoszcz
156.KP-0213NPMałgorzataWdowiak-DrozdBydgoszcz
157.KP-0336NPMałgorzataChylińskaWłocławek
158.KP-0334NPMarcelinaPończochaBydgoszcz
159.KP-0303NPMarcinMłynarczykOsiek nad Wisłą
160.KP-0290NPMarcinNowickiKoronowo
161.KP-0298NPMarcinGawłowskiSkępe
162.KP-0263NPMarcinDąbrowskiToruń
163.KP-0039NPMarekGroszGrudziądz
164.KP-0124NPMarekRudnickiToruń
165.KP-0223NPMarekRyczekToruń
166.KP-0321NPMarekMischkerDrzycim
167.KP-0137NPMariaAndrzejewska-SloseckaBydgoszcz
168.KP-0178NPMariaIngielewiczWłocławek
169.KP-0007NPMariaJankowska-OlbratowskaBydgoszcz
170.KP-0050NPMariaTatarzyckaToruń
171.KP-0304NPMarikaSupersonKoronowo
172.KP-0079NPMarinaGrzybekBydgoszcz
173.KP-0078NPMariuszJanikBydgoszcz
174.KP-0169NPMariuszMichalskiWłocławek
175.KP-0173NPMariuszRutzWarszawa
176.KP-0375NPMariusz FlorianJaworskiBydgoszcz
177.KP-0285NPMartaBejenka-ReszkaBydgoszcz
178.KP-0345NPMartaWdowiak-JendrzejczakNakło nad Notecią
179.KP-0377NPMarta MagdalenaKowalewskaBydgoszcz
180.KP-0391NPMateusz LudwikZacharkoŻnin
181.KP-0076NPMichałŁukowskiŻołędowo
182.KP-0033NPMichałMianowskiBydgoszcz
183.KP-0257NPMichałRadwańskiToruń
184.KP-0264NPMichałJagłaGrudziądz
185.KP-0273NPMichałKulczyńskiBydgoszcz
186.KP-0388NPMichał AndrzejSolarczykOsielsko
187.KP-0356NPMichał GrzegorzŚwięciakGrudziądz
188.KP-0245NPMikołajOstapiukWłocławek
189.KP-0316NPMonikaKulczyk-AdamskaBydgoszcz
190.KP-0208NPMonikaHahnBydgoszcz
191.KP-0305NP,NKMonikaWilbrandtBiałe
192.KP-0306NPMonikaKnut-PuchowskaŚliwice
193.KP-0302NPMonikaTyc-LewandowskaBydgoszcz
194.KP-0394NPMonikaMakowskaToruń, Golub-Dobrzyń
195.KP-0371NPNatalia AnnaŁoś-MorgaśBydgoszcz
196.KP-0372NPNatalia BarbaraWarmbierLubiewo
197.KP-0380NPNatalia OktawiaTaczkowskaNakło nad Notecią
198.KP-0261NPNinaCzubaj-JerzyńskaBydgoszcz
199.KP-0348NP,NKPatrycjaDrohomireckaKarbowo
200.KP-0389NPPatrycja DorotaCetnarowskaBydgoszcz
201.KP-0297NPPaulinaSądejSkłudzewo
202.KP-0171NPPawełŁukowiczBydgoszcz
203.KP-0246NPPawełPietrzakToruń
204.KP-0284NPPawełSkóraBydgoszcz
205.KP-0326NPPawełGoniaBydgoszcz
206.KP-0368NPPaweł AdrianKlamannToruń
207.KP-0370NPPaweł PiotrIglińskiBrzozówka
208.KP-0247NPPiotrBartkowiakBydgoszcz
209.KP-0243NPPiotrBrzezińskiŻnin
210.KP-0044NPPiotrDąbrowskiToruń
211.KP-0287NPPiotrPujanToruń
212.KP-0155NPPiotrKlecanToruń
213.KP-0129NPPiotrKołodziejukToruń
214.KP-0094NPPiotrKoziejToruń
215.KP-0148NPPiotrLewińskiBydgoszcz
216.KP-0091NPPiotrNasiadekBydgoszcz
217.KP-0272NPPiotrRommelBydgoszcz
218.KP-0281NPPiotrSobocińskiToruń
219.KP-0323NPPiotrNowickiOsówiec
220.KP-0343NPPiotrKamińskiToruń
221.KP-0353NPPiotrTabaszewskiBydgoszcz
222.KP-0043NPPrzemysławDudziukToruń
223.KP-0295NPRadosławGłowackiGrudziądz
224.KP-0251NPRafałBaldToruń, Bydgoszcz
225.KP-0274NPRafałMysiakToruń
226.KP-0374NP,NKRafał KrzysztofKozłowskiBydgoszcz
227.KP-0071NPRomanRomanowiczBydgoszcz
228.KP-0225NPSławomirChazbijewiczBydgoszcz
229.KP-0286NPSławomirBieńkowskiWłocławek
230.KP-0193NPSławomirRybackiBydgoszcz
231.KP-0314NPSławomirPolakŚwiecie
232.KP-0376NPStefanZielińskiToruń
233.KP-0211NPSylwiaKołodziejukToruń
234.KP-0269NPSylwiaJankowskaBydgoszcz
235.KP-0291NPSzczepanSłuszkiewiczToruń
236.KP-0016NPTadeuszKrepskiGrudziądz
237.KP-0177NPTadeuszŚliwińskiCiechocinek
238.KP-0143NPTomaszCzajkaGrudziądz
239.KP-0185NPTomaszPorębnyGrudziądz
240.KP-0359NP,NKTomaszMikrutToruń
241.KP-0172NPTomaszTańskiBydgoszcz
242.KP-0311NPTomaszDerezińskiGąsawa
243.KP-0360NPTomaszCzłonkowskiToruń
244.KP-0270NPTomasz PiotrJankowskiWłocławek
245.KP-0045NPWiesławaMałolepsza-RadzikSławno
246.KP-0021NPWłodzimierzWitwickiWłocławek
247.KP-0107NPWojciechKwiatkowskiBydgoszcz
248.KP-0276NPWojciechKapkaGrudziądz
249.KP-0350NP,NKWojciech PiotrBromboszczInowrocław
250.KP-0113NPZbigniewRudólffToruń
251.KP-0152NPZbigniewWłodkowskiNiemcz gm. Osielsko
252.KP-0312NPZbigniewRąbalskiBydgoszcz
253.KP-0085NPZdzisławAmbrożekBydgoszcz
254.KP-0008NPZenonNowackiBydgoszcz
255.KP-0132NPZofiaWernerowska-FrąckiewiczBydgoszcz
256.KP-0373NPZuzanna EwaMałkowskaOsielsko

*) Objaśnienie skrótów:

  • NP - uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OP - uprawnienia budowlane do projektowania ograniczone w specjalności architektonicznej
  • NK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • OK - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi ograniczone w specjalności architektonicznej